REGAMET

REGAMETVýrobca plechovej strešnej krytiny Regamet patrí medzi najväčšie výrobca strešnej krytiny v strednej Európe.
Spoločnosť Regamet Vám ponúka dodávku ľahkej strešnej krytiny a trapézových plechov ako výhradný dovozca pre Slovenskú republiku. Spoločnosť REGAMET úspešne pôsobí na trhu od roku 1991 vo svojom odbore si získala stabilnú pozíciu na trhu a ako výrobca je známa kvalitou svojich produktov.

Výrobca svojou výrobnou technológiou garantuje presnosť vylisovaní tvarov jednotlivých typov krytiny a rozmerovú presnosť podľa objednávok (výroba na mieru).

Moderným a efektívnym logistickým systémom je zabezpečená dodávka plechovej strešnej krytiny Regamet až na stavbu.

Výhradný dovozca plechovej strešnej krytiny Regamet na slovenskom má bohaté takmer päť ročné skúsenosti s dovozom a predajom plechovej strešnej krytiny Regamet. Rapídny nárast predaja plechové strešné krytiny Regamet a stabilnej pozície na trhu plechových strešných krytín je nesporným dôkazom kvality výrobku a značky. Moderné línie tvarov (krytiny a trapézu) a široká farebná škála lesklých a matných odtieňov umožňuje realizovať akúkoľvek predstavu zákazníka o celkovom vzhľade a architektúre stavby. Firma Regamet je pripravená svojím prístupom k zákazníkovi uspokojiť jeho predstavy a želania v čo najväčšej miere.

Zárukou tejto kvality sú vysoko kvalitné suroviny, ktoré sa využívajú pri výrobe od dodávateľov ako-Thyssen Krupp (Nemecko), Deco Stell (Belgicko), USStell (Slovensko), Myriad, Arcelor Mittal, TATA steel. Dlhoročné skúsenosti a kvalita sú spojené s najnovšou technológiou profilovanie plechov.

Na ich pokrytie sa využíva metóda COIL COATING - pokrytie organickým povlakom. Štandartné záruky sú na stálosť farby 10-15-25-30 rokov, na nehrdzavenie 50 rokov. Tieto strešné plechy sa môžu inštalovať na všetky typy striech bez ohľadu na to či ide o rodinný dom, kanceláriu či priemyselnú budovu.

Čo sa týka hrúbky farby u lesklých odtieňov je to 25 mikrónov, u matných odtieňov sa jedná o 35 mikrónov, HDX - 55 mikrónov, HPS 200 mikrónov, samotné oceľové jadro plechu je 0,50mm. Naša strešná krytina je elegantným a trvanlivým výrobkom, ktorý spája tradíciu a modernú technológiu.

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2020 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: