FAKRO okná

FAKRO - střešné okná

FAKRO - půdní schody

FAKRO -  střešní okna

Strešné okná FAKRO sa vyrábajú z najkvalitnejších surovín a použitie moderných technológií garantuje vysokú kvalitu, trvácnosť, bezpečnosť, funkčnosť a veľmi dobré termoizolačné vlastnosti.

O dlhej životnosti strešných okien FAKRO rozhoduje okrem iného borovicové drevo najvyššej kvality lepené vrstvovo a vákuovo impregnované. Drevo je natierané akrylovým ekologickým lakom alebo polyuretánovým lakom bielej farby odolným proti vlhosti. Okná môžu mať aj hliníkovo-plastovú konštrukciu. Okno je zvonku kryté lisovanými profilmi z hliníkového plechu s ochrannou polyesterovou vrstvou odolnou proti pôsobeniu poveternostných podmienok a UV žiarenia.

Použitie energoúsporných dvojskiel so súčiniteľom tepelnej priestupnosti (Uskla = 1,0 W/m2K) podporuje udržiavanie tepla v podkroví. Tak dobré parametre zabezpečujú použité selektívne reflexné vrstvy na vnútorných plochách vonkajších skiel. Účelom týchto vrstiev je v zimnom období zadržiavať teplo v miestnostiach. Tým sa výrazne znižujú tepelné straty. V letnom období selektívne reflexné vrstvy odrážajú zvonku dopadajúce slnečné lúče a znižujú tak teplotu v miestnostiach.

Bezpečnosť užívateľom zaručujú tvrdené sklá so zvýšenou odolnosťou proti rozbitiu. Na odolnosť tvrdených skiel proti krupobitiu je poskytovaná dlhoročná záruka.

Veľmi pozitívny vplyv na mikroklímu podkrovných miestností majú tiež funkčné riešenia použité v oknách FAKRO. V modernom stavebníctve sa stále viac stretávame s preferovaním materiálov, ktoré zabezpečujú dokonalé zatesnenie stavieb. Negatívnym javom tohto trendu je často sa prejavujúca kondenzácia vodných pár, najmä na okenných sklách. U strešných okien FAKRO je minimalizácia kondenzačného javu zaručená použitím ventilačnej mriežky, ktorá zabezpečuje stály prísun čerstvého vzduchu do miestnosti aj pri zatvorenom okne.

Ventilačná mriežka vďaka špeciálnej konštrukcii prechodových komôr vykazuje veľmi dobré akustické a filtračné vlastnosti a jej umiestnením v hornej časti okenného rámu sa nezmenšuje presvetľovacia plocha okna.

Kľučka je štandardne umiestnená v spodnej časti okna a je ľahko dosiahnuteľná priamo z podlahy. Preto je otváranie okien pohodlné a pre ich otvorenie nie je potrebné používať žiadne ďalšie pomôcky alebo podložky pod nohy (stoličky). Polohovacia konštrukcia kľučky umožňuje veľmi účinnú ventiláciu medzerou medzi okenným krídlom a okenným rámom (mikroventilácia).

Maximálna kvalita výroby, jednoduché a bezpečné používanie a moderné riešenia umožňujú výber zodpovedajúceho strešného okna pre každý typ interiéru. Strešné okná FAKRO sú vyrábané z tých najkvalitnejších surovín a s použitím najmodernejších technológií. Len tak môžme zaručiť trvácnosť, bezpečnosť, funkčnosť a veľmi dobré termoizolačné parametre.

Firma FAKRO je rýdzo poľským rodinným podnikom. Jej začiatky sa datujú do roku 1991 a predstavuje dnes jednu z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich poľských firiem, rovnako tak ako najrýchlejšie sa rozvíjajúceho výrobcu strešných okien na svete.

FAKRO je výrobcom širokého sortimentu produktov, ktoré umožňujú komfortné bývanie v podkroví. Patrí k ním:

- Strešné okná rôznej konštrukcie s variabilným spôsobom otvárania: kývne okná, okná výklopno-kývne, fasádne zostavy, strešné výlezy a svetlíky.
- Doplnky do strešných okien: žalúzie, vnútorné a vonkajšie rolety, vonkajšie markízy, motorické ovládanie, systém diaľkového ovládania, systémy na odvod dymu.

FAKRO je tiež popredný svetový výrobca podkrovných stropných schodov ponúkajúci celý rad prevedení na rôzne použitie.

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť KLEMPOS-STŘECHY, s.r.o. IČO: 25574931, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2022 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: