Canada Rubber

Osvedčený materiál Liquid Rubber, predávaný v strednej Európe pod značkou Canada Rubber®, je unikátny produkt vyrobený v Kanade a testovaný na severoamerickom trhu v tých najnáročnejších klimatických podmienkach. Je vyrobený na báze modifikovaných asfaltov bez použitia rozpúšťadiel a prchavých látok.

Canada Rubber

Hydroizolácia Canada Rubber® bola špeciálne vyrobená, aby sa odstránil celosvetový problém a to závislosť na čiernouhoľných dechtových náteroch a preto sú všetky produkty tekutej hydroizolácie Canada Rubber® ekologicky bezpečné, nezaťažujú životné prostredie a sú odolné voči vplyvu ozónu a ultrafialových lúčov. Systém jednozložkového náteru vyvoláva revolučné zmeny na trhu ochranných náterov a jeho využitie je najmä v stavebníctve, poľnohospodárstve, lodnom a automobilovom priemysle. Používa sa na ochranu väčšiny materiálov, kovových a betónových konštrukcií. Je vhodná najmä na tesnenie, ochranu a opravu stien, striech, balkónov, bazénov, kúpeľní, spojov, prasklín, stavebných dielcov, prestupov a priechodov a pod.

Tekutá hydroizolácia Canada Rubber® obsahuje izolačné látky, ktoré po zaschnutí vytvoria vysoko flexibilnú a elastickú, jednozložkovú membránu, zabraňujúcu vniknutiu vody a zároveň chrániacu povrch pred koróziou a škodlivými chemikáliami.

Rozťažnosť tekutej hydroizolácie je 1800 % a návratnosť do pôvodného stavu je až 95 %. Aplikuje sa za studena v rozmedzí od +5° C do +35° C pomocou štetca resp. valčeka a pre väčšie projekty prostredníctvom striekacieho systému. Hydroizolácia Canada Rubber® má jednoduché použitie a preto si zákazníci dokážu menšie plochy izolovať aj svojpomocne.

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2020 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: