BITUMAX SR

BITUMAX s.r.o. so sídlom v Mladej Boleslavi sa zaoberá výrobou a obchodom s asfaltovými hydroizolačnými materiálmi na území Českej republiky, Poľska a Slovenska, poradenstvom v oblasti hydroizolácií na báze asfaltu, odborným poradenstvom a konzultáciami v oblasti procesu certifikácie, výroby, technológií a modernizáciou výrobných zariadení na výrobu asfaltových hydroizolačných materiálov.

Spoločnosť BITUMAX nadväzuje na viac ako dvadsaťročné skúsenosti s výrobou a predajom asfaltových hydroizolačných materiálov na území Slovenskej republiky a v zahraničí. Tieto znalosti nám umožnili pripraviť mimoriadne zaujímavú ponuku kvalitných asfaltových hydroizolačných materiálov vo vysokej kvalite a v atraktívnych cenách.

BITUMAX s.r.o. sa aktívne podieľa na technickej normalizácii (Technická normalizačná komisia číslo 65 - Normalizácia v oblasti ochrany pozemných a inžinierskych stavieb pred vodou a kvapalinami vo všetkých skupenstvách a formách výskytu z hľadiska navrhovania a realizácie konštrukcií, použitie materiálov, vrátane skúšania.) v oblasti asfaltových pásov, účasťou na odborných konferenciách, organizovanie školení, diskusií, exkurzií, seminárov a aktívne sa zúčastňuje činnosti Zväzu výrobcov asfaltových pásov v ČR. Tento Zväz združuje popredný výrobca a dodávateľa asfaltových pásov v ČR. Základným cieľom Zväzu je šírenie a podpora vzdelanosti v oblasti asfaltových pásov pre hydroizolácie stavieb, združovanie záujemcov o výskum, vývoj a testovanie týchto výrobkov s dôrazom na ich praktické použitie a presadzovanie štandardov kvality asfaltových pásov do slovenských technických noriem.
stratégie:

Spoločnosť BITUMAX neponúka len širokú škálu kvalitných asfaltových hydroizolačných materiálov v atraktívnych cenách a vysokej kvalite ale tiež najnovšie a najmodernejšie technologické postupy pri vytváraní asfaltových hydroizolácií.

Súčasťou tejto stratégie je okrem konkurenčných cien tiež vysoká odbornosť, poradenský servis a školenia pri dodávkach asfaltových hydroizolačných materiálov a ich realizáciách čo zabezpečuje správnosť použitia daného materiálu a tým maximálne zabezpečenie funkčnosti a bezpečnosti hydroizoláciou.

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2020 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: