Vnútorné rolety a žalúzie pre reguláciu svetla alebo zatemnenie

Či už potrebujete zatieniť alebo úplne zatemniť, tou najlepšou voľbou pre Vaše strešné okná sú rolety a žalúzie VELUX. V ponuke zatemňujúce rolety, plisované rolety, žalúzie alebo VELUX roleta pre jednoduché zatienenie interiéru. Rolety a žalúzie VELUX v širokej škále farebných odtieňov a vzorov. Jednoduchá montáž roliet a žalúzií VELUX vďaka unikátnemu systému Pick & Click!

Vonkajšie rolety a markízy na ochranu pred teplom v lete

Vonkajšia roleta VELUX dokáže zachytiť 95% slnečných lúčov a interiér tak výborne chráni pred prehrievaním. V zimnom období naopak roleta znižuje únik tepla až o 15% a ušetrí vám tak výdavky za energiu. Vonkajšia markíza VELUX ponúka jednoduchý a veľmi účinný spôsob, ako interiér ochrániť pred prehrievaním - zachytí až 90% slnečného tepla. Vonkajšie markízu pritom môžete mať stiahnutú celé leto, nebráni výhľad ani manipulácii s oknom. Predokenné roletu aj vonkajšie markízu VELUX sa dá skombinovať s akýmkoľvek typom vnútorných roliet či žalúzií VELUX.Rolety a žalúzie VELUX

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2020 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: