Střešní okna VELUX

VELUX - střešní okna

V ponuke kývne a výklopno-kývne strešné okná VELUX, okná do plochej strechy, strešné výlezy, svetlovody, strešný balkón, lemovanie k oknám, montážne doplnky, rolety a žalúzie.

Strešné okná VELUX novej generácie

Nová generácia strešných okien VELUX V22 štíhlejší zateplený rám so špeciálnym tesnením, nový dizajn ergonomického madla, vylepšené druhy zasklenia a až o 18% väčšiu presklenú plochu. Oplechovanie okien s oblými rohmi bez viditeľných skrutiek. Všetky typy okien majú dokonalý systém. Okná aj s elektrickým alebo solárnym ovládaním a ovládacím panelom VELUX INTEGRA s moderným dotykovým ovládačom a prednastavitelnými programami .

Konštrukcia okien VELUX

  • Prírodné, celodrevená okná - lepený profil severskej borovice, hĺbková impregnácia proti škodcom, dvojvrstvový transparentný lak. (Okná VELUX GZL, GLL, GGL a GPL).
  • Bezúdržbové biele okno - drevené jadro s nánosom polyuretánu a bielym finálnym lakom s UV ochranou. (Okná VELUX GGU, GLU a GPU).

Kyvné strešné okná

Kyvné strešné okná VELUX je možné inštalovať do strešného plášťa so ​​sklonom 15° až 90°. Okná sa ovládajú elegantným madlom v hornej časti okna, majú dvojstupňovú alebo integrovanú ventiláciu so vzduchovým filtrom pre vetranie aj pri zatvorenom okne. Je možné preklopenie okna až o 180 ° pre jednoduché umývanie z vonkajšej strany. Kyvný spôsob otvárania umožňuje umiestnenie nábytku priamo pod oknom.

Výklopno-kyvné okná

Výklopné okná VELUX GPL a GPU s ovládacou kľučkou v spodnej časti krídla s možnosťou vyklopenia až o 45°. Okno je možné fixovať v ľubovoľnej polohe, pomocou horného držadla je možné ho pretočiť o 160°. Okná sú navyše vybavené ventilačnou klapkou.Strešné okná VELUX

Akčný tovar v kategóriách:  Okná a výlezy VELUXLemovanie k oknám VELUXMontážne doplnky VELUXOvládanie okien VELUXRolety a žalúzie VELUXSvetlovody VELUXStrešný balkón a terasaSolárny kolektor VELUX
 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2020 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: