Akčné ceny strešných okien formou elektronického trhoviska.
 

Strešné okná ROTO

ROTO - střešní okna

Střešní okna ROTOV ponuke strešné okná: Nízkoenergetické strešné okno ROTO R8 výklopno/kývne, nízkoenergetické strešné okno ROTO DESIGNO R6 kývne, nízkoenergetické strešné okno ROTO DESIGNO R6 ROTOTRONIC elektrické, výklopno/kývne strešné okno ROTO PREMIUM, výsuvno kývne strešné okno ROTO TOP, kývne strešné okno ROTO STANDARD, kývne strešné okno ROTO STANDARD PLUS, kývne strešné okno ROTO BASIC, elektrické kývne ROTOTRONIC STANDARD, elektrické kývne ROTOTRONIC STANDARD PLUS.

Inteligentná technika zaručuje maximálny komfort bývania s dostatkom svetla, voľným prístupom k oknám a voľným výhľadom. Vrátane dokonalého ovládania. Princíp spoločnosti Roto zohľadňuje všetko: žiadne rušivé okenné krídlo vo vnútri miestnosti, pohodlné ovládanie jednou rukou v spodnej časti okna. Jedna kľuka na otváranie, vetranie a umývanie. A ako ideálny doplnok elektricky ovládaná vonkajšia roleta.

Nízkoenergetické strešné okno ROTO DESIGNO R8 výklopno/kývne

Rozšírením ponuky kvalitných strešných okien o model Designo R8 NE stanovila spoločnosť Roto nové meradlo pre stavby s nízkou energetickou náročnosťou. Vďaka maximálnej tepelnej izolácii, výraznému dizajnu, zladenému tvaru pre montáž do strechy, ďalším výhodám pri montáži a jednotnému rámu s antracitovou metalízou je nové nízkoenergetické strešné okno ideálnym objektom pre Vašu strechu, ktorý dokonale spája formu a funkčnosť. Dokonalým štýlom vyniká aj viacúčelová kľučka v spodnej časti okna v matnom nerezovom prevedení s ergonomickým tvarom a zabezpečením polohy.

Nízkoenergetické strešné okno ROTO DESIGNO R6 kývne

Rozšírením ponuky kvalitných strešných okien o model Designo R6 NE stanovila spoločnosť Roto nové meradlo pre stavby s nízkou energetickou náročnosťou. Vďaka maximálnej tepelnej izolácii, výraznému designu, zladenému tvaru pre montáž do strechy, ďalším výhodám pri montáži a jednotnému rámu s antracitovou metalízou je nové nízkoenergetické strešné okno ideálnym objektom pre Vašu strechu, ktorý dokonale spája formu a funkčnosť. Dokonalým štýlom vyniká aj viacúčelová kľučka v spodnej časti okna v matnom nerezovom prevedení s ergonomickým tvarom a zabezpečením polohy. Kývne okno Roto Designo R6 sa hodí do ťažko prístupných priestorov nielen ako doplnok, ale predovšetkým ako možnosť, ako pod strechou vytvoriť dobre osvetlený voľný priestor.

Nízkoenergetické strešné okno ROTO DESIGNO R6 ROTOTRONIC elektrické

Systém RotoTronic dodá Vašej streche inteligenciu. Strešné okná s integrovaným pohonom a ovládaním spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu moderného bývania. Riešenie, ktoré stačí len zapojiť do zásuvky, obsahuje všetky potrebné komponenty k automatickému otváraniu a zatváraniu okna - presne podľa zásady "plug & play". Okno je už tiež pripravené na použitie najrôznejšieho príslušenstva. RotoTronic - život môže byť tak jednoduchý.

Výklopné kývne strešné okno ROTO PREMIUM

Výklopno-kyvné okno Premium radu 8 je vyrábané dôsledne podľa princípu spoločnosti Roto. Vďaka umiestneniu otočného bodu v hornej časti okna sa dá okno kompletne otvoriť smerom von. Voľnosti hore zodpovedá aj komfort dole: všetky funkcie okná sa dajú pohodlne ovládať pomocou kľučky jednou rukou. Navyše jedine firma Roto ponúka bezpečnostné zasklenie s ochranou proti slnečnému svetlu a tepelnou izoláciou sériovo i u okien štandardnej série. Odporúčame tiež zatepľovacie blok WD, ktorý v miestnosti udržiava príjemnú klímu a šetrí náklady na vykurovanie.

Výsuvno-kývne strešné okno ROTO TOP

Najlepší výhľad má človek väčšinou, keď stojí. Preto je os otáčania kývneho okna Top umiestnená na rozdiel od bežných kývnych okien v hornej tretine okna. Zbavíte sa tak rušivého okenného krídla, ktoré zasahuje dovnútra, bráni vo výhľade alebo robí z cesty k otvorenému oknu prekážkovú dráhu. Presne podľa princípu spoločnosti Roto - "Viac voľnosti. Viac pohodlia "- môžete i pri výsuvno-kývnom okne Top bez problémov ovládať všetky jeho funkcie jedinou kľučkou, ktorá je pre lepšiu dosažiteľnosť umiestnená v dolnej časti krídla. Otváranie, vetranie a zatváranie tak už nepredstavuje športový výkon. Veľmi úzky profil rámu zaručuje, že sa do obytného priestoru dostane veľa svetla. A pocit bezpečia dodáva veľmi bezpečné trojbodové zabezpečenie okna s výborným tesnením.

Kývne strešné okno ROTO STANDARD

Vhodné do miestností s vysokou nadmurovkou
Strešné okná s "klasickým" kývnym systémom otvárania slúžia po mnoho rokov ako prostriedok pre presvetlenie a prevetranie miestnosti. Je to variant funkčne a cenovo prijateľný najmä pre miestnosti s vysokou nadmurovkou, kde z okien nie je požadovaný výhľad.

Plast do vlhkých miestností
V priestoroch s vyššou vlhkosťou, ako sú spálne, kúpeľne, kuchyne a toalety, nájde kývne okno uplatnenie predovšetkým v plastovom vyhotovení. Medzi výrazné kvality patrí naprostá odolnosť proti vlhkosti a povrch bez nutnosti údržby. Praktická štrbinová ventilácia zaisťuje výmenu vzduchu v miestnosti. Materiál je 100% recyklovateľný

Kývne strešné okno ROTO STANDARD PLUS

Vhodné do miestností s vysokou nadmurovkou
Okná pre kombináciu do zostáv s oknami ROTO PREMIUM. Kývne strešné okno ROTO STANDARD PLUS je ideálnym riešením do miestností, kde sú okná ťažko prístupné, pretože sú umiestnené vyššie nad podlahou. Je vhodné najmä pre priestory, kde je dôraz kladený na presvetlenie a prevetranie. Vyrába sa v plastovej i drevenej variante, zateplené aj nezateplené. Okná ROTO STANDARD PLUS - najširšia ponuka typov zasklenia a rozmerov (22 veľkostí).

Kývne strešné okno ROTO BASIC

Okno BASIC - okno s "klasickým" kývnym systémom otvárania slúži po mnoho rokov ako prostriedok pre presvetlenie a prevetranie vysokých miestností. Okno kývne s plaveným tepelno-izolačným dvojsklom.

Elektrické kývne ROTOTRONIC STANDARD

S oknami RotoTronic získa vaša strecha inteligentný prvok. Strešné okno so zabudovaným pohonom a ovládaním spĺňa všetky požiadavky na kvalitu moderného bývania. Súčasťou riešenia, ktoré stačí len zapojiť do elektrickej zásuvky, sú všetky potrebné komponenty k automatickému otváraniu a zatváraniu okna. Presne v duchu "Plug & Play". Okná sú navyše už pripravené na montáž príslušenstva a doplnkov. RotoTronic - život môže byť tak jednoduchý.

Elektrické kyvné ROTOTRONIC STANDARD PLUS

S oknami RotoTronic získa vaša strecha inteligentný prvok. Strešné okno so zabudovaným pohonom a ovládaním spĺňa všetky požiadavky na kvalitu moderného bývania. Súčasťou riešenia, ktoré stačí len zapojiť do elektrickej zásuvky, sú všetky potrebné komponenty k automatickému otváraniu a zatváraniu okna. Presne v duchu "Plug & Play". Okná sú navyše už pripravené na montáž príslušenstva a doplnkov. RotoTronic - život môže byť tak jednoduchý.Strešné okná ROTO

Akčný tovar v kategóriách:  Okná a výlezy ROTOLemovanie k oknám ROTOMontážne doplnky ROTOOvládanie okien ROTORolety a žalúzie ROTO
 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2020 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: