Akčné ceny strešných okien FAKRO formou elektronického trhoviska.

Střešné okna FAKRO

FAKRO - střešní okna

Střešní okna FAKROFirma FAKRO je rýdzo poľským rodinným podnikom. Jeho začiatky sa datujú do roku 1991 a predstavuje dnes jednu z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich poľských firiem, rovnako tak ako najrýchlejšie sa rozvíjajúceho výrobcu strešných okien na svete.

Naším cieľom je produkovať výrobky najvyššej kvality spĺňajúc očakávania klientov na celom svete. Stále sa usilujeme o zdravie a bezpečnosť  našich klientov, ako aj o ochranu životného   prostredia.
Firma FAKRO:

- Vedúca firma vo výrobe strešných okien v Poľsku,
- Druhý najväčší výrobca na svete s cca 15-percentným podielom na trhu,
- Zamestnávateľ pre 3000 osôb,
- Vlastník 100 tis.m2 výrobných hál (7 výrobných závodov v Európe),
- 12 distribučných firiem FAKRO (USA, Veľká Británia, Francúzsko, Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Maďarsko, Rusko, Ukrajina, Slovensko, Čína),
- 30 tis. m² skladových hál,
- Rozvinutá distribučná sieť v mnohých európskych krajinách,
- Vlastník výskumno-vývojového centra (s viac ako tridsiatimi konštruktérmi a niekoľkými patentmi ročne).

FAKRO je výrobcom širokého sortimentu produktov, ktoré umožňujú komfortné bývanie v podkroví. Patrí k ním:

- Strešné okná rôznej konštrukcie s variabilným spôsobom otvárania: kývne okná, okná výklopno-kývne, fasádne zostavy, strešné výlezy a svetlíky.
- Doplnky do strešných okien: žalúzie, vnútorné a vonkajšie rolety, vonkajšie markízy, motorické ovládanie, systém diaľkového ovládania, systémy na odvod dymu.

FAKRO je tiež popredný výrobca sklápacích podkrovných schodov ponúkajúci celý rad prevedení na rôzne použitie.

Strešné okná FAKRO

Kyvno-výklopné okná FAKRO FPP-V U3 preSelect

Drevené kyvno-výklopné okno FPP-V U3 predstavuje novú generáciu strešných okien FAKRO s moderným konštrukčným riešením, vysokou úžitkovou hodnotou a ľahkou obsluhou.
Okno FPP-V U3 preSelect ponúka dve oddelené funkcie pre otvorenie okenného krídla.
Hlavná výklopná funkcia umožňuje ľubovoľné pootvorenie okenného krídla v rozsahu od 0°do 35°a ponúka pohodlný výhľad z okna najmä u striech s nižším sklonom.
Kyvná funkcia umožňuje otočenie okenného krídla o 180° okolo stredovej osi na ľahké umytie a údržbu vonkajších častí okna a ovládanie markízy. Kyvno-výklopné okno FPP-V U3 sa môže pochváliť moderným, inovatívnym a vo svojej triede ojedinelým kovaním, zaručujúcim plnú stabilitu okenného krídla pri použití výklopnej aj kyvnej funkcie. Pohodlnú manipuláciu oknom umožňuje okenná kľučka v spodnej časti okna. V polovici výšky okenného rámu sa nachádza prepínač preSelect slúžiaci na jednoduchú zmenu obidvoch funkcií okna.
Prepínač je ľahko prístupný po pootvorení okenného krídla.
V hornej časti rámu je umiestnená ventilačná mriežka V40P, ktorá zaručuje stály prísun čerstvého vzduchu aj pri zatvorenom okne.
Jej umiestnenie nezmenšuje presklennú plochu okna a ponúka výborné presvetlenie interiéru. Časti vonkajšieho oplechovania sú lisované pod tlakom a zvyšujú jeho estetický vzhľad.

Plastové strešné okná PPP-V U3 preSelect

Kyvno-výklopné okno PPP-V U3 preSelect je vyrobené z hliníka a plastu. Konštrukcia okna umožňuje otvárať krídlo kyvne alebo výklopne. Výklopná funkcia ponúka pootvorenie okenného krídla v ľubovoľnej polohe v rozsahu od 0° do 35°. Umožňuje tak slobodne podísť k otvorenému oknu a zabezpečuje neobmedzený výhľad z okna. Kyvná funkcia ponúka otočenie krídla o 180°. Patentovaný novátorský systém kovania zaručuje stabilitu krídla rovnako vo funkcii kyvnej aj výklopnej. Zmenu spôsobu otvárania umožňuje výhodný a funkčný prepínač preSelect umiestnený v polovici výšky rámu. Ventilačná mriežka V35 namontovaná v okne PPP-V U3 zabezpečuje prísun sviežeho vzduchu do miestnosti aj pri zatvorenom okne.
Kyvno-výklopné okno PPP-V U3 preSelect je určené najmä do miestností so zvýšenou vlhkosťou (kuchyne, kúpeľne). Vyrobené je z viackomorového profilu PVC, v bielej farbe, ktoré je zvnútra spevnené pozinkovaným železným profilom. Okno je stále, odolné voči korózii a zmenám   atmosférických činiteľov a údržba je obmedzená  len na nevyhnutné minimum.  Plast, z ktorého je vyrobené, nepodlieha vlhkosti a je charakteristický vysokou odolnosťou voči kyslosti okolia.
.
Okná panoramatické FAKRO FEP L3

Panoramatické okná sú charakteristické svojou veľkosťou a poskytujú vynikajúce presvetlenie miestnosti a jej prevetranie vrátane neobmedzeného prístupu k oknu. Veľký rozsah vyklopenia okenného krídla umožňuje aj jednoduchý výstup na strechu za účelom evakuácie.

Kyvné strešné okná FAKRO FTS U2

Kývne prevedenie - najčastejšie používaná varianta strešných okien. Konštrukcia závesov umiestnených v polovici výšky okna umožňuje ľahké otočenie okenného krídla o 180 ° a aj ponechanie krídla v pootvorenej polohe. Prednosťou okna je jednoduché ovládanie pomocou kľučky umiestnenej v spodnej časti okna obzvlášť v prípade osadenia okna vyššie od podlahy.

Kývne strešné okná FAKRO FTP-V U3

Okno FTP-V U3 je bohato vybavené strešné okno. Drevo je natierané dvakrát, obsahuje trojitý systém utesnenia a automatickú vetraciu mriežku V40P. Nová automatická mriežka V40P zabezpečuje optimálne množstvo vzduchu v miestnosti pri tesne zatvorenom okne. Vzhľadom na umiestnenie mriežky v hornej časti okenného rámu majú okná FAKRO  do 6 % väčšiu plochu presklenia v porovnaní s inými strešnými oknami podobných rozmerov, čo umožňuje lepšie presvetlenie miestnosti.

Kývne strešné okná FAKRO FTU-V U3

Okno FTU-V U3 je kývnym strešným oknom so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti. Je natierané polyuretánovým lakom bielej farby. Špeciálne pripravené drevo a trojitá vrstva laku tvorí trvalý a ideálne hladký povrch profilu okna, takže okno má jednoliaty biely povrch Strešné okná sú často umiestnené v priestoroch so zvýšenou vlhkosťou vzduchu (kúpeľňa, kuchyňa a pod.). V týchto miestnostiach vzniká pri každodenných činnostiach (varenie a príprava pokrmov, osobná hygiena, pranie a sušenie bielizne apod.) k vzniku väčšieho množstva vzdušnej vlhkosti. Hrubá vrstva laku a dodatočné zabezpečenie rohových spojov chráni drevenú konštrukciu pred vniknutím vlhkosti, preto pre tieto a podobné prostredia je určené strešné okno FAKRO FTU-V U3.

Strešné okno FAKRO FTP-V U3 Electro, FTU-V U3 Electro

Okno FTP-V U3 Electro a FTU-V U3 Electro je kývne strešné okno výrobne vybavené zariadeniami, ktoré umožňujú jeho diaľkové otváranie a zatváranie i ovládanie doplnkov pomocou ovládača. Okno obsahuje senzor dažďa ZRD, ktorý pri vyskytnutí sa zrážok automaticky spustí funkciu zatvorenia otvoreného krídla. Všetky funkcie okna sú ovládané pomocou jedného ovládača.
Celý integrovaný systém mechanizmu obsluhy okna (centrála a servomotor) sa zmestí pod estetickú hliníkovú lištu namontovanú v dolnej časti rámu. Okno FTP-V U3 Electro je výrobou vybavené 3-kanálovou centrálou s napájačom 24V DC a servomotorom ZC 24.
Servomotor (dosah 24 cm) umožňuje otváranie a zatváranie krídla. Po otočení kľučky o 90° nastáva odpojenie servomotora s krídlom (v prípade výpadku prúdu, montáže okna alebo potreby umytia vonkajšieho skla).
Na ráme vyvedené kontakty 24VDC umožňujú jednoduché namontovanie vnútorných elektrických doplnkov ARF-E alebo AJP-E i vonkajšej rolety ARZ-E. Tieto doplnky sa prispôsobujú do centrály, ovládajú a obsluhujú sa pomocou toho istého ovládača. Montáž okna Electro prebieha podobne ako montáž štandardných okien FAKRO. Nie sú potrebné špeciálne elektrické vedenia do okna, nakoľko okno už obsahuje kompletnú elektrickú inštaláciu 230V. Postačí priviesť jedno vedenie do domácej elektrickej siete, alebo jednoducho strčiť zástrčku do zásuvky.
Okno FTP-V U3 Electro obsahuje automatickú vetraciu mriežku V40P, ktorá umožňuje prísun optimálneho množstva čerstvého vzduchu dovnútra miestnosti.

Plastové strešné okno FAKRO PTP U3, PTP-V U3

Strešné okno PTP U3 je úplne nové okno hliníkovo- plastovej konštrukcie, jediné svojho druhu. Je určené na používanie v obytných podkrovných miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou prostredia, napr. v kúpeľniach alebo kuchyniach. Strešné okná PTP U3 je možné používať tiež v miestnostiach, v ktorých na želanie zákazníka majú byť okná v bielom prevedení a ktoré sú nenáročné na údržbu.
Okno PTP-V U3 je vybavené ventilačnou mriežkou V35, ktorá umožňuje prísun sviežeho vzduchu do miestnosti pri tesne zatvorenom okne. Mriežka umožňuje aj plynulú, ručnú reguláciu veľkosti kanálika prísunu vzduchu.

Strešné okno FAKRO FTT Thermo

Strešné okno FTT Thermo je novým produktom špeciálnej konštrukcie, ktorá výrazne prispieva k vysokej úspore tepelnej energie. Výrobok sa vyznačuje veľmi dobrým súčiniteľom prestupu tepla Uokna = 0,94 W/m2K, ktorý okno predurčuje na použitie v moderných nízkoenergetických domácnostiach a pasívnych domoch.Strešné okná FAKRO

Akčný tovar v kategóriách:  Okná a výlezy FAKROLemovanie k oknám FAKROMontážne doplnky FAKROOvládanie okien FAKRORolety a žalúzie FAKRO
 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2020 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: