V ponuke strešné okná a príslušenstvo k strešným oknám VELUX, ROTO, FAKRO. Nákup strešných okien formou elektronického trhoviska u viac predajcov podľa výberu najbližšej lokality.

Strešné okná VELUX Strešné okná ROTO
Strešné okná VELUX
 Strešné okná ROTO
 Strešné okná FAKRO  Strešné okná Okpol
Strešné okná FAKRO
  Strešné okná Okpol

Strešné okná od popredných svetových výrobcov

Drevená strešné okná s povrchovou úpravou, plastové strešné okná alebo drevené okná s polyuretánovou úpravou. Strešné okná v prevedení kyvnom, výklopnom alebo výklopno-kyvnom. Rôzne druhy zasklenia. Kompletný systém montážnych doplnkov, ovládacích prvkov, dekoratívnych i zatieňujúca doplnkov pre strešné okná.


Strešné okná VELUX s najdlhšou tradíciouVELUX

VELUXStrešné okná s tradíciou viac ako 60 rokov. Systém strešných okien VELUX sa skladá z rôznych komponentov, ktoré spolu prispievajú ku konečnému výsledku. Jedná sa o samotná strešné okná, strešné a kominárske výlezy, tesniace lemovania k strešným oknám, montážne doplnky a svetlovody. Strešné okná do šikmých i plochých striech.

Rôzne druhy manuálnych dekoratívnych a zatieňovacích doplnkov pre strešné okná VELUX. Rad elektrických aj manuálnych ovládacích prvkov pre strešné okná potom prináša do vášho života pohodlie. Vďaka vyspelým technológiám majú strešné okná VELUX všeobecne veľmi dobré tepelno-izolačné vlastnosti.


Nemecká strešné okná ROTO novej rady DESIGNOROTO

ROTO - střešní oknaVeľmi kvalitná značková plastové i drevené strešné okná nemeckého výrobcu ROTO. Vďaka maximálnej tepelnej izolácii, výraznému designu strešných okien, zladenému tvaru pre montáž do strechy, ďalším výhodám pri montáži a jednotnému rámu s antracitovú metalízou je strešné okno ROTO ideálny objekt pre Vašu strechu, ktorý dokonale spája formu a funkčnosť.

Dokonalým štýlom strešných okien ROTO vyniká aj viacúčelová kľučka v spodnej časti okna v matnom nerezovom prevedení s ergonomickým tvarom a zaistením polohy.


Strešné okná FAKRO s bohatou výbavouFAKRO

Fakro - střešní oknaStrešné okná FAKRO rôznych konštrukcií a rôznych spôsobov otvárania: kývne strešné okná, okná výklopno-kývne, fasádne zostavy, strešné výlezy a svetlíky. Doplnky pre strešné okná - žalúzie, vnútorné a vonkajšie rolety, vonkajšie markízy, motorové ovládanie, systémy diaľkového ovládania, dymotesné sytémy.

Maximálna kvalita výroby, jednoduché a bezpečné používanie a moderné riešenie umožňujú výber zodpovedajúceho strešného okna pre každý typ interiéru. Strešné okná sú vyrábané z tých najkvalitnejších surovín as použitím najmodernejších technológií.


Dostupná strešné okná Okpol / DACHSTARDACHSTAR - střešní okna

Střešní okna DACHSTAR / OKPOLStrešné okná Okpol spĺňajú všetky požiadavky stanovené STN 730540-2 o tepelnej ochrane budov. Jedná sa o drevené strešné okná vyrobené z lamelovanej borovice. Drevený rám strešného okna má konečnú povrchovú úpravu.

Strešné okno Dachstar / Okpol má stredový pánt s kyvným krídlom umožňujúci pretočenie o 180 °. Medzi výbavu patria špeciálne tepelne izolačné dvojsklá ARCTIC vykazujúce U = 1,0 W/m2K!. Kvalitné strešné okná sú ozdobou každej strechy alebo podkrovia.

Viac o výbere strešných okienStrešné okná

Akčný tovar v kategóriách:  Strešné okná VELUXStrešné okná ROTOStrešné okná FAKRO
 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2020 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: