Plechová strešná krytina vyniká nízkou hmotnosťou - 5 kg / m2. Do plechových skladaných strešných krytín (plechových profilovaných krytín) je možné zahrnúť plechovej škridlovej krytiny, trapézové plechy a tvarované plechové šablóny.

Plechová strešná krytina je vhodná aj pre prestavby a rekonštrukcie stavieb, kde by v prípade ťažkých krytín bolo potrebné vykonať zosilnenie krovu. Pokládka plechovej strešnej krytiny je veľmi rýchla a jednoduchá. Materiál plechové strešné krytiny zaručuje vysokú životnosť. Povrch plechovej krytiny nie je pórovitý, nedochádza teda k zachytávaniu nečistôt na povrchu a následnému rastu machov a lišajníkov. Plechová strešná krytina netrpí pôsobením mrazu. Plechová krytina je určená pre strechy so sklonom od 15 °. Použitie plechovej krytiny na nižších sklonoch je možné len s poistnou hydroizolačnou vrstvou.

Plechové skladané krytiny majú nízku hmotnosť, vyrába sa v mnohých tvaroch, farbách a povrchových úpravách. Skladané plechovej krytiny sa vyrábajú väčšinou vo forme pásov (okrem plechové šablóny), pásy sú pokladané od hrebeňa k odkvapu. Životnosť plechových krytín je cca 40 rokov a je daný použitím povrchovej úpravy, kvalitou plechu, miestom stavby. Plechové skladané krytiny sa vykonávajú najmä na latovanie.Plechové střešné krytiny

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2020 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: