Ventilačné turbíny Lomanco

Ventilačné turbíny LomancoDodatočné odvetranie strešného plášťa alebo podkrovných priestorov môžeme zabezpečiť aj pomocou ventilačných turbín Lomanco.  Zaisťujú svojim aktívnym pohybom rovnomerný oplach strešného plášťa, ktorý v letnom období zníží jeho teplotu a zabráni jeho poškodeniu spekaním, vydutím , strhaním a pod. V zimnom období plynulý vzdušný oplach strešného plášťa zabezpečí jeho rovnomernú teplotu a zabráni tvorbe ľadových hrádzi a tým nerovnomernému extrémnemu zaťaženiu strechy ľadom a snehom. V oboch obdobiach zaistí plynulý odvod vlhkosti a tým zabráni vzniku hnilob a plesní, ktoré skracujú životnosť celej strechy.

Ventilačné turbíny Lomanco slúžia na odvetranie ventilačných šácht (stupačiek), ktoré kompletne odvetrávajú kúpeľne, WC, digestory ai v panelových a iných domoch.

  • Nahradí stávajúce elektrické ventilátory - vysoké úspory zabezpečia nízke obstarávacie náklady a nulové prevádzkové náklady (odpadá elektroinštalácia, poruchy a opravy, revízie ap.).
  • Výmena turbín za tzv samoťažné hlavice zabezpečí skutočný ťah v stúpačke a znemožní prelínanie pachov v jednotlivých bytoch stúpačky.
  • Obstarávacie náklady sú zhruba do roka umorené úsporami prevádzkových nákladov existujúcich zariadení.

Ventilačné turbíny

Ventilačnú turbínu Lomanco, ktorá pracuje bez motorického pohonu a plne využíva energiu vzduchu. Pri odvetraní šachiet panelových domov využíva prirodzené prúdenie vzduchu, kde teplota vonkajšieho vzduchu je nižšia ako teplota v interiéri a súčasne prirodzený ťah v šachte spôsobený rozdielom merných hmotností vzduchu a výškou šachty. Ventilačná turbína Lomanco zaisťuje plynulý odsávanie šachiet, zamedzuje zpätný ťah a tým prelínanie pachov z jednotlivých bytov.Ventilačné turbíny

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť KLEMPOS-STŘECHY, s.r.o. IČO: 25574931, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2023 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: