Ochrana proti vtákom - holubom a inému vtáctvu

Ochrana proti ptákůmHrotové systémy - ochrana proti vtákom zo stabilnej umelohmotnej podstavy s tŕňmi alebo flexi ohybné celokovové. Hroty z kvalitnej nerezovej švédskej ocele. Hroty proti vtákom sú určené pre ošetrenie všetkých typov plôch, ktoré treba ochrániť pred vtákmi.

Najčastejšie využitie hrotov je ochrana balkónov, ríms na fasádach, odkvapov, hrebeňov striech, atík, lodžií. Hroty proti vtákom sú vhodné pre väčšinu typov plôch, ktoré chceme ochrániť pred vtákmi.

Vetracie pásy a mriežky - ochrana proti vtáctvu a väčšiemu hmyzu. Vetracie pásy sú dodávané v plastovom alebo hliníkovom prevedení vo farebných variáciách každej strechy a inštalujú sa z čela kontralaty do odvetrávacej medzery. Plastové alebo hliníkové odkvapové vetracie mriežky zabraňujú vlietavaniu lístia a drobného zvieratstva do systému strechy.

Sieťový systém proti vtákom.sa používa ako ochrana dvorov, balkónov, lodžií, svetlíkov a ochodzí.

Tieto prvky zamedzujú vnikaniu vtáctva, hmyzu či drobných zvierat do strešnej konštrukcie vetracími otvormi v odkvapovej hrane.Ochrana proti vtákom

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť KLEMPOS-STŘECHY, s.r.o. IČO: 25574931, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2023 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: