Podkrovné schody FAKRO, DOLLE, JaP - stropné schody pre výlez na pôdu

Podkrovné stropné schody v niekoľkých typoch - kovové a drevené. V ponuke sťahovacie podkrovné schody zateplené aj nezateplené a pôdne schody protipožiarne s odolnosťou 30 minút. Ďalej podkrovné schody pre malé stropné otvory s výlezy na pôdu. Jednoduchá a rýchla montáž pôdnych schodov - kompletne zostavené a pripravené na montáž.

Skladacie a sťahovacie podkrovné schody FAKRO

Podkrovné schody FAKRO - skladacie schody vyrobené z borovicového dreva. Podkrovné schody umožňujú jednoduchý a bezpečný výstup do podkrovia alebo podkrovných priestorov. Po zložení sa pôdne ukryté v strope. Podkrovné schody FAKRO sa vyrábajú ako trojdielne alebo štvordielne. Konštrukcia pôdnych schodov a materiály použité vo výrobe zaručujú jednoduché, pohodlné a bezpečné využívanie podkrovných priestorov.

Skladacie podkrovné schody DOLLE

Stropné podkrovné schody DOLLE uspokojí rozmanité požiadavky zákazníkov. V širokej ponuke nájdete podkrovné schody DOLLE i v malých otvoroch, podkrovné schody pre výšku miestnosti až do 332 cm alebo protipožiarne poklopy s odolnosťou do 45 minút.

Sťahovacie povalové schody JAP

Podkrovné sťahovacie schody Jap patrí k najobľúbenejším sťahovacím schodom na trhu. Medzi prednosti sťahovacích schodov Jap patrí aj široký výber prevedení. Jap ponúka svoje sťahovacie schody v jednoduchom prevedení s klasickým, jednoduchým drevotrieskovým vekom, ďalej sťahovacie povalové schody s plechovým sendvičovým vekom, ktoré je vo vnútri vybavené tepelným izolantom a tiež protipožiarne vložkou.é protipožiarne vložkou.

Viac o pôdnych schodochPodkrovné stropné schody

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2020 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: