V ponuke materiály popredných výrobcov pre hydroizolácie plochej strechy i spodné stavby v kategórii asfaltové hydroizolačné pásy, PVC hydroizolácia proti vode, vlhkosti a radónu v sekcii hydroizolačné PVC fólie. Nákup hydroizolácie u viac predajcov podľa výberu najbližšieho miesta dodania v rámci jednej objednávky.

Hydroizolácia Hydroizolácia strechy
Hydroizolácia plochej strechy - asfaltové pásy
 Hydroizolačné materiály - PVC fólie

Hydroizolácia je základná izolácia proti vlhkosti a zaisťujú ochranu stavby pred vodou a vlhkosťou. Za hydroizolácie považujeme takéto opatrenie, ktoré zabraňuje vnikaniu vody do stavebnej konštrukcie a do vnútorných priestorov objektu. Hydroizolácie je nutné vykonať veľmi kvalitne a hlavne z kvalitných osvedčených materiálov určených na hydroizolácie spodnej stavby alebo ploché strechy a terás.


Tepelné izolace

Hydroizolácie asfaltovými pásmi proti vode a radónu

Proti vode a radónu sú v ponuke kvalitné materiály pre ochranu stavieb formou hydroizolácie. Jednou z obľúbených variantov je hydroizolácia z asfaltu. Skôr ponúkané asfaltové lepenky a IPA, dnes uprednostňované kvalitné hydroizolačné modifikované alebo lacnejšie oxidované asfaltové pásy.

Asfaltové pásy, ktoré sa vyrába sa už od začiatku 19. storočia, patrí k vývojovo najstarším izolačným hmotám v oblasti hydroizolácie. Moderné asfaltové hydroizolačné materiály sa vo svojich mechanicko fyzikálnych vlastnostiach výrazne odlišujú od menej kvalitných starších pásov a lepeniek.

Podľa použitia hydroizolácie asfaltové pásy delíme:

  • asfaltové pásy bez nosnej vložky
  • asfaltové pásy sa sklenou vložkou
  • asfaltové pásy s hliníkovou vložkou

Hydroizolačné materiály pre ploché strechy

Stavby sú z hľadiska ochrany hydroizolácie vystavené pôsobeniu vody v rôznych podobách, či už sa jedná o povrchovú alebo podpovrchovú vodu. Účelom hydroizolácia je zamedziť škodlivým účinkom vody na jednotlivé časti stavby. Vhodný výber hydroizolácie a jej správna realizácia sú dôležité faktory ovplyvňujúce životnosť celej stavby. Odporúčame s výberom správnej hydroizolácie si nechať poradiť od profesionálov s ohľadom na umiestnenie stavby.

Použitie hydroizolácie delíme podľa umiestnenia v stavbe

Najdôležitejšie z hydroizolácií je nepochybne hydroizolácie plochej strechy. Ďalej je to hydroizolácia stien, ktoré rozlišujeme na hydroizolácie vonkajšie stenové konštrukcie v nadzemné a podzemné časti objektu a hydroizolácie stenové konštrukcie vnútorné. Rozlišujeme ďalej hydroizolácie spodnej stavby proti spodnej vode a hydroizolácie bazénov. Pre hydroizolácie plochej strechy používame podkladový pás z AP - parozábrana a finálna fólia s posypom pre vrchnú vrstvu.

Hydroizolácie oxidovaným asfaltovými pásmi

Oxidované hydroizolačné asfaltové pásy sú asfaltové pásy s nosnou vložkou as asfaltovou hmotou pripravenou pre hydroizolácie oxidáciou ropných surovín vzduchom (tiež "fúkaný asfalt").

Hydroizolácia modifikovanými asfaltovými pásmi

Modifikované asfaltové pásy sú asfaltové pásy s nosnou vložkou as asfaltovou hmotou upravenú pre hydroizolácie modifikačními prísadami.

Hydroizolačná fólia z mäkčeného PVC (PVC-P) ALKORPLAN a DACHPLAN

Ponúkané sú PVC fólie pre štyri základné oblasti použitia: hydroizolácie striech, hydroizolácie spodnej stavby, hydroizolácie bazénov a špeciálne hydroizolácie. Tieto štyri skupiny hydroizolácií obsahujú typy fólie, ktoré sa líšia predpísaným spôsobom zabudovanie, povrchovou úpravou, farbou, vložkou, alebo špecifickou vlastnosťou.

Podľa použitia hydroizolácie PVC hydroizolačnej fólie delíme:

  • PVC fólia pre priťažovaniu strechy s štrkom
  • PVC fólia pre vegetačné strechy
  • PVC fólia pre kotvené strechy
  • jazierkové PVC fólie
  • PVC fólia pre spodnej stavby i protiradónovej

Viac o hydroizoláciu strechyHydroizolácie

Akčný tovar v kategóriách:  Asfaltové hydroizolačné pásyHydroizolačné PVC fólie
 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2020 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: