Svetlovody VELUX to je unikátne osvetlenie pre tmavé miestnosti

Svetlovod VELUX je určený pre privedenie denného svetla do miestností bez okien, ktoré sú uprostred dispozície domu či bytu. Sú to napríklad tmavé chodby, šatne či kúpeľne, v ktorých je nutné aj vo dne používať umelé osvetlenie. Množstvo denného svetla, ktoré svetlovod VELUX privádza, závisí na počasí, ročnom období, sklonu strechy, svetových stranách a na dĺžke tubusu. Optimálnym riešením je umiestnenie hornej časti svetlovodu na najviac slnečnú časť strechy.

Svetlovody VELUX do šikmých striech

Svetlovod VELUX TWR pre inštaláciu do profilované strešné krytiny, svetlovod VELUX TLR pre inštaláciu do plochej krytiny. Svetlovod sa skladá zo štvorcového rámu s rozmerom 48x48 cm, ktorý je umiestnený na streche a je zasklený tvrdeným sklom s hrúbkou 4 mm. Svetlovod VELUX je vhodný pre inštaláciu do striech so sklonom 15 ° -60 °.

Svetlovody VELUX do plochých striech

VELUX svetlovod TCR - svetlovod VELUX do plochej strechy určený pre priestory so zníženým podhľadom, kam nemožno osadiť okno. Kompletná sada komponentov pre montáž v dĺžke 0,85 - 1,85 m. VELUX svetlovod TCF - svetlovod VELUX do plochej strechy. Kompletná sada komponentov pre montáž v dĺžke 0,85 - 1,85 m.Strešné okná VELUX - Svetlovody VELUX

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2019 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: