Strešný balkón a terasa VELUX

Otvorte svoj ​​podkrovný priestor a vpustite do neho ešte viac svetla a čerstvého vzduchu s novým strešným balkónom VELUX Cabrio GDL alebo strešnou terasou GEL.

Strešný balkón VELUX GDL Cabrio

Strešné okno VELUX GDL Cabrio umožňuje jednoduchým spôsobom vytvoriť balkón bez ďalších stavebných úprav a zabráni podlahovej plochy. Strešný balkón GDL Cabrio sa dodáva s energeticky úsporným zasklením - 60 alebo - 73, ktorá vďaka vonkajšiemu tvrdenému sklu poskytujú lepšiu ochranu proti vonkajším vplyvom.

Strešná terasa VELUX GEL

Jednoduché vytvorenie výstupu na strešnú terasu jednoduchým otvorením zostavy dvoch okien. Skladá sa z okna s veľkým rozsahom otvorenia hore a zo spodného otevíravého alebo pevného okna. Na streche je možné kombinovať iba s ďalšou strešnou terasou GEL.

 Strešné okná VELUX - Strešný balkón a terasa

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2019 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: