Solárne kolektory VELUX

Solárny kolektor je zariadenie slúžiace k priamej premene slnečnej energie na teplo. Solárnu energiu je možné pomocou solárnych kolektorov využívať najmä na ohrev teplej úžitkovej vody, vody v bazénoch a na dokurovanie objektov. Solárny kolektor je zariadenie na priamu premenu slnečnej energie na teplo. Solárne kolektory je najlepšie umiestniť na strechu budovy, pretože strecha je najmenej zatienená, ale aj preto, aby slnečné lúče dopadali na plochu solárneho zariadenia kolmo. Prednosťou solárneho kolektoru VELUX je jednoduché zabudovanie do strechy a možnosť kombinácie so strešnými oknami VELUX.

Použitie solárneho kolektora:

Solárne kolektory VELUX je možné inštalovať do strešnej roviny so sklonom v rozmedzí 15 ° až 90 °. Pre maximalizáciu účinku solárnych kolektorov je vhodné umiestniť kolektory na strechu so sklonom 30 ° až 60 ° a orientovať ich na juh, juhovýchod alebo juhozápad.

 Strešné okná VELUX - Solárny kolektor VELUX

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2019 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: