Základné typy lemovanie k oknám VELUX

Lemovanie EDW pre okná VELUX do vysokej strešnej krytiny

Tesniace lemovanie VELUX EDW pre montáž samostatného strešného okna VELUX do profilovanej strešnej krytiny s výškou do 120 mm. Štandardné prevedenie z hliníka v neutrálnej šedej farbe az medi alebo titánzinku. Pre strechy so sklonom 15 ° až 90 °. Lemovanie EDW pre okná VELUX aj vo variante s manžetou v červenej farbe. Farba manžety je zvolená tak, aby harmonicky ladila s krytinami v rôznych odtieňoch červenej farby.

Lemovanie EDS pre okná VELUX do nízkej strešnej krytiny

Tesniace lemovanie VELUX EDS pre montáž samostatného strešného okna VELUX do plochej strešnej krytiny do výšky 16 mm. Štandardné prevedenie z hliníka v neutrálnej šedej farbe az medi alebo titánzinku. Pre strechy so sklonom 15 ° až 90 °.

Kombi lemovanie VELUX EKW, EKS pre montáž strešných okien v kombinácii

Tesniace lemovanie VELUX EKW a EKS pre montáž zostáv strešných okien VELUX do profilovanej strešnej krytiny do výšky 120 mm. Štandardné prevedenie z hliníka v neutrálnej šedej farbe az medi alebo titánzinku. Pre strechy so sklonom 15 ° až 90 °.Strešné okná VELUX - Lemovanie k oknám VELUX

 
Prihlásiť Registrovať
 
 
POLOHA: -- zvoľte svoju oblasť --
 

eStrechy.SK - On-line predaj stavebnín so špecializáciou na strechy

Velkoobchod Dopravné Kontakt strom kategórií Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Cookies
Prevádzkovateľomzľavového elektronického trhoviska je spoločnosť i STAVBY s.r.o., IČO: 46960562, telefón: +420 774 888 500, e-mail: info@estrechy.sk.
Dopravu, zľavy a akcie poskytujú formou vlastnej ponuky špecializovaní výrobcovia a predajcovia na strešné systémy z uvedených skladov.

Copyright © 2004 - 2019 eStrechy.sk

Overte si ceny pre svoju oblasť: